Digitální společnost

https://www.orgpad.com/s/zJeb4xoAYqI?template=true

Tato myšlenková síť slouží ke dvěma účelům. Nabízí “seznam” témat, na něž může být během setkání zavedena řeč, zatímco se prochází digitalizující se společností.

Zároveň však může sloužit také jako soubor hesel, které ve vaší mysli rozehrávají dané téma. Kdyby vás význam sousloví “digitální společnost” nepřitahoval, nebyli byste na této stránce. Jestliže tu jste, nejspíš už jste si algoritmizace krajin a kyborgizace niter nějaký ten čas vědomi. Když si otevřete síť na svém OrgPad účtu, můžete ji upravit k obrazu svému, a tak si lépe ujasnit, co si o digitální společnosti vlastně myslíte.

Anebo se pojďme sejít a probereme to společně…

Beseda může být jednoduše povídací. Offline či online. Obyčejně trvá kolem dvou hodin, záleží, jak se její účastníci rozpovídají. Náplň setkání se odvíjí od potřeb a chutí přítomných účastníků – neexistuje žádná předem vytvořená prezentace, metodika ani nic podobného. To by nefungovalo. Vše vychází z pohledů, pocitů a myšlenek konkrétních lidí – vás. Setkání může být i delší, čtyř nebo osmihodinové. Při takové příležitosti se k myšlení přidává ještě pohyb, díky němuž se setkání stává ještě smysluplnějším a zároveň radostnějším. V tomto případě je nutné sejít se osobně v nějaké místnosti, kde lze pohodlně, pomalu i rychleji chodit, běhat či skákat.

Máte zájem o delší setkání, kratší besedu nebo o osvěžující webinář? Napište, rád si s vámi popovídám o digitalizaci společnosti.