Minulá setkání, semináře a přednášky

22. 9. 2022 Děti a technologie, MŠ Horní Počaply

19. – 22. 9. 2022 Zodpovědné zacházení s digi. tech. + Digitální identita + pedagogové, ZŠ Havlíčkova, Litoměřice

15. 9. 2022 Děti a technologie, ZŠ Ústí nad Orlicí

30. 8. 2022 Mentoring inovativního vzdělávání, Svobodná škola Mamatata, Praha

29. 8. 2022 Digitalizace vzdělávání, ZŠ Horáčkova, Praha

23. 8. 2022 Digitalizace vzdělávání + Děti a technologie, MŠ a ZŠ Klíček, Krnov

22. 8. 2022 Digitalizace vzdělávání, ZŠ Zahrada, Tišnov

8. – 10. 8. 2022 Děti a technologie + intuitivní pedagogiky, LŠ Spolu a smysluplně, Litvínov

22. 6. 2022 Děti a technologie, ZŠ Miroslava Tyrše, Hlučín

21. 6. 2022 Děti a technologie, MŠ Žižkova, Krnov

18. 6. 2022 Děti a technologie, Triáda – poradenské centrum, Blansko – Češkovice

14. – 15. 6. 2022 Zodpovědné zacházení s digi. tech. + Děti a technologie, ZŠ Starhill, České Budějovice

6. 6. 2022 Děti a technologie, knihovna Česká Třebová

3. 6. 2022 Zodpovědné zacházení s digi. tech., ZŠ Sv. Čecha, Choceň

31. 5. 2022 Děti a technologie, knihovna Žďár nad Sázavou

30. 5. 2022 Zodpovědné zacházení s digi. tech. + rodiče, Živě v trávě, Jarošov nad Nežárkou

25. 5. 2022 Děti a technologie, Každým CoULem, Ústí nad Labem

25. 5. 2022 Zodpovědné zacházení s digi. tech., ZŠ Molekula, Ústí nad Labem

24. 5. 2022 Děti a technologie, Každým CoULem, Ústí nad Labem

23. – 24. 5. 2022 Zodpovědné zacházení s digi. tech. + rodiče, ZŠ Osmička, Roudnice n./L.

17. 5. 2022 Zodpovědné zacházení s digi. tech. + Digitální puberta (rodiče), Koventinka, Plzeň

16. 5. 2022 Zodpovědné zacházení s digi. tech. + Děti a technologie, Církevní MŠ a ZŠ, Plzeň

15. 5. 2022 Děti a technologie, spolek Uzlík, Plzeň

12. 5. 2022 Děti a technologie, Via Montessori, Hlučín

9. – 10. 5. 2022 Zodpovědné zacházení s digi. tech. + Digitální identita + učitelé + rodiče, ZŠ Klas, Pardubice

28. 4. 2022 Zodpovědné zacházení s digi. tech. + intu, ZŠ Miroslava Tyrše, Hlučín

26. 4. 2022 Děti a technologie, MAP Velké Meziříčí

25. – 26. 4. 2022 Zodpovědné zacházení s digi. tech. + Digitální identita, ZŠ Zahrada, Tišnov

23. 4. 2022 Děti a technologie, Triáda – poradenské centrum, Zubří u Nového Města na Moravě

20. 4. 2022 Digitální identita, ZŠ Osmička, Roudnice n./L.

19. 4. 2022 Člověk-film, Katedra střihové skladby, FAMU, Praha

19. 4. 2022 Digitální psychologie, Střední škola Donum Felix, Kladno

12. – 13. 4. 2022 Digitální identita, ZŠ Zdeňky Braunové, Roztoky u Prahy

11. 4. 2022 Děti a technologie, centrum Holoubek, Holice

11. 4. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Zámrsk

4. 4. 2022 Děti a technologie, Svobodná škola Mamatata, Praha

4. – 6. 4. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech + rodiče, ZŠ Zdeňky Braunové, Roztoky u Prahy

30. 3. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Senožaty, ZŠ Želiv

28. – 29. 3. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech + učitelé, ZŠ Janáčkovo nám., Krnov

23. 3. 2022 Děti a technologie, Svobodná škola Colibri, Předklášteří

22. 3. 2022 Digitalizace vzdělávání, ředitelé MŠ a ZŠ ORP Krnovsko

21. 3. 2022 Jak s dětmi plavat v digitálním oceánu (rodiče), MAS Krnovsko

21. – 22. 3. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Žižkova, Krnov

17. 3. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Kovářov

16. 3. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Zdeňky Braunové, Roztoky u Prahy

15. 3. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Hálkova, Humpolec

14. 3. 2022 Děti a technologie – online, MAP Vysokomýtsko

8. 3. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Jiřice, ZŠ Čejov

7.3. 2022 Děti a technologie, MAP Humpolecko

7. 3. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Hradská, Humpolec

3. 3. 2022 Děti a technologie, Triáda – poradenské centrum, Brno

25. 2. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Slunovrat, Brno

24. 2. 2022 Děti a technologie, MŠ Horní Bezděkov

24. 2. 2022 Digitální identita, ZŠ Horáčkova, Praha-Krč

23. 2. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech + Děti a technologie (rodiče), ZŠ V Pohybu, Pardubice

21. 2. 2022 Děti a technologie, MAP Jaroměř

21. 2. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ České Heřmanice

16. 2. 2022 Digitální identita + Digitalizace vzdělávání (pedagogové) + Děti a technologie, ZŠ Osmička, Roudnice n./L.

15. 2. 2022 Děti a technologie, Lesní MŠ Veverka, Břeclav

14. 2. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Skořenice

10. 2. 2022 Děti a technologie, Svobodná škola Starhill, České Budějovice

10. 2. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech + intu, DD Boršov nad Vltavou

9. 2. 2022 Děti a technologie, MŠ Krhanice

3. 2. 2022 Digitalizace společnost, Střední ScioŠkola, Praha

  1. 2. – 30. 6. 2022 Seriál setkání s intuitivní pedagogikou, ZŠ Slunovrat, Brno

26. – 27 . 1. 2022 Zodpovědné zacházení s dig.tech + Digitální identita, ZŠ Postoloprty

29. 11. 2021 Digitální puberta – online, MAS Holicko

23. 11. 2021 Děti a technologie – online, ZŠ Bratří Čapků Ústí nad Orlicí

16. 11. 2021 Děti a technologie – online, ZŠ Proseč

11. 11. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech + intu, DD Boršov nad Vltavou

10. 11. 2021 Děti a technologie, ZŠ Lukavice

9. 11. 2021 Děti a technologie – online, ZŠ Bohemia, Chrudim

2. – 5. 11. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech + Digitální identita, ZŠ Rožmitál pod Třemšínem

27. 10. 2021 Intuitivní pedagogiky, Lipka, Brno

26. 10. 2021 Děti a technologie, 2. ZŠ Litomyšl.

25. 10. 2021 Děti a technologie, Městská knihovna Korunní, Praha

25. – 26. 10. 2021 Digitální identita + intuitivní pohyb, ZŠ Horáčkova, Praha

20. 10. 2021 Děti a technologie, SPZŠ Chrudim

20. 10. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Horáčkova, Praha

19. 10. 2021 Děti a technologie, ZŠ Morašice

18. 10. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech + Děti a technologie, ZŠ Školamyšl, Litomyšl

14. 10. 2021 Děti a technologie, ZŠ Přelouč

14. 10. 2021 Workshop Digitální wellbeing, MŠMT, Praha

13. 10. 2021 Děti a technologie, ZŠ Svitavy

12. 10. 2021 Děti a technologie, ZŠ Trstěnice

11. 10. 2021 Děti a technologie, ZŠ Lanškroun

5. 10. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech + Děti a technologie, ZŠ Kairos, Dobřichovice

4. 10. 2021 Děti a technologie, YMCA, Praha 1

30. 9. 2021 Děti a technologie, WZŠ Pardubice

29. 9. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech, WZŠ Dědina, Praha

23. 9. a 1. 10. 2021 Kompetence pro 21. století, Lipka, Brno

22. 9. 2021 Webinář Na jakou budoucnost připravujeme naše děti?, Unie rodičů

21. 9. 2021 Digitální identita + Děti a technologie, Ecce Homo Šternberk, z.s., Moravský Beroun

20. 9. 2021 Děti a technologie, ZŠ Mistra Choceňského, Choceň

16. 9. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech, Osvobozená škola, Praha

15. 9. 2021 Děti a technologie, Ekodesítka, Praha 10

15. 9. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Borohrádek

11. – 12. 9. 2021 Interdisciplinární výuka + Digitalizace školství, konference Vzdělání pro budoucnost, Praha

7. 9. 2021 Děti a technologie, Městská knihovna Březíněves, Praha

23. 8. 2021 Intuitivní pedagogika + Děti a technologie, Škola Země, Řevnice

11. 8. 2021 Interdisciplinární výuka Barevné sítě poznání, Letní škola, Svět vzdělání, Malenovice

9. – 10. 8. 2021 Intuitivní pedagogika + Děti a technologie, Letní škola ASNEP, Bakov nad Jizerou

16. 7. 2021 Digitalizace společnosti, Festival Meziprostor, Skalákův mlýn

21. – 23. 6. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech + Digitální identita, ZŠ Hamr, Litvínov

15. 6. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Troja, Praha

7. 6. 2021 Bezpečné používání digitálních technologií, ScioŠkola Nusle, Praha

6. 6. 2021 Intuitivní pedagogika + Děti a technologie, Sdružení pěstounských rodin, Dobřichovice

4. 6. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Albrechtice

3. a 16.-17. 6. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech, První jazyková ZŠ, Horáčkova, Praha

2. 6. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech, WZŠ Jinonice, Praha

27. 5. 2021 Webinář Děti a technologie, Festival porodu a těhotenství, Praha

24. – 25. 5. 2021 Seminář audiovizuální tvorby, ZŠ Nová Lhota

13. 5. 2021 Budoucnost digidětí (žáci + průvoci, rodiče), Scioškola Zlín

3. – 5. 5. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech + rodiče – online, ZŠ Popelín

28. 4. 2021 Children and technology – online, MSD Czech Republic

26. 4. 2021 Budoucnost a přítomnost dětí v časech digitalizované puberty – online, MAP Jeseník

21. 4. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech – online, ZŠ Drozdov

20. 4. 2021 Webinář Děti a technologie, soukromý zadavatel

19. 4. 2021 Vzdělávání digidětí – online, RC Studánka, Tišnov

15. 4. 2021 Online konference Rodičem v době webové, ICM Uherské Hradiště

13. 4. 2021 Úvod do audiovizuální tvorby, ZŠ Nová Lhota

8. 4. 2021 Děti a technologie – online, ZŠ Donum Felix, Kladno

6. 4. 2021 Děti a technologie – online, RC Milovice

29. 3. 2021 Děti a technologie – online, RC Kopretina, Vrchlabí

25. 3. 2021 O důvěře v digiděti – online, Komunitní základní škola Starhill, České Budějovice

25. 3. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech – online, ZŠ Albrechtice – MAP Vysokomýtsko

24. 3. – 19. 5. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech + Digitální identita, ZŠ Sv.Čecha, Choceň

23. 3. 2021 Děti a technologie – online , RC Studánka, Tišnov

22. 3. 2021 Online konference Digitalizace vzdělávání a kybernetická bezpečnost dětí, MŠMT a NÚKIB

22. 3. – 9. 4. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech + Digitální identita – online, WZŠ Dědina, Praha

19. 3. 2021 Barevné sítě poznání – online webinář, celorepublikové setkání Scioškol

18. 3. 2021 Digitální puberta, Rodinář – online, Kraj Vysočina

4. 3. 2021 Školáci v kyberprostoru, Rodinář – online, Kraj Vysočina

25. 2. 2021 Děti a technologie – online, Valeo, Rakovník

18. 2. 2021 Předškolní věk a digitální svět, Rodinář – online, Kraj Vysočina

10.-11. 2. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech + rodiče – online, ZŠ Pivoňka, Chříč

8. 2. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech + učitelé + rodiče – online, ZŠ Hnízdo, Unětice

4. 2. 2021 Webinář Výchova dětí v digitální krajině, MAP na Rychnovsku, Rychnov n./K.

3. 2. 2021 Webinář Děti a technologie, Salesiánský klub mládeže, Rumburk

2. 2. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech – online, Salesiánský klub mládeže, Rumburk

27. 1. 2021 Webinář Děti a technologie, RC Heřmánek, Oloumouc

26. 1. 2021 Webinář Děti a technologie, ZŠ Angel, Praha 12

25. 1. 2021 Webinář Děti a technologie, MAS Hlučínsko

20. 1. 2021 Digitální idetita + Děti a technologie – online, ZŠ Labyrint Lhota u Opavy

19. 1. 2021 Digitální idetita + rodiče – online, Scioškola Frýdek-Místek

14. 1. 2021 Zodpovědné zacházení s dig.tech + rodiče – online, Scioškola Zlín

11.-12. 1. 2021 Úvod do světa Youtube + rodiče – online, ZŠ Korunovační, Praha

25. 11. 2020 Zodpovědné zacházení s dig.tech – online, ZŠ Lvíčata při ČVUT

24. 11. 2020 Videokonference JSNS

12.-19. 11. 2020 Zodpovědné zacházení s dig.tech + rodiče, ZŠ Horní Bečva

8. 11. 2020 Webinář Interdisciplinární učení, konference OpenAlt, Brno

5. 11. 2020 Zodpovědné zacházení s dig.tech + Digitální identita, ScioŠkola Zlín

2. 11. 2020 Webinář Děti a technologie, Festival porodu a těhotenství, Praha

22. 10. 2020 Webinář Děti a technologie, Svaz knihovníků a informačních pracovníků

13. 10. 2020 Webinář Přítomnost a budoucnost dětí v časech digitalizované puberty, MAP Kostelecko

10. 10. 2020 Intuitivní hry, MindfullnesCon 2020, online

7. – 8. 10. 2020 Zodpovědné zacházení s dig.tech + Digitální identita, SoZŠ Integrál, Praha

5. 10. 2020 Interdisciplinární učení + Děti a technologie, ZŠ Hůrka, Kutná Hora

22. – 23. 9. 2020 Zodpovědné zacházení s dig.tech, ZŠ Lenora

20. 9. 2020 Digitální identita, Vysoké Mýto

20. 9. 2020 Děti a technologie, Choceň

17. 9. 2020 Přítomnost a budoucnost dětí v časech digitalizované puberty, Dobrá škola, Zlín

17. 9. 2020 Zodpovědné zacházení s dig.tech, 2ika, Zlín

15. 9. 2020 Děti a technologie, Hodkovice nad Mohelkou

8. 9. 2020 Zodpovědné zacházení s dig.tech + rodiče, ZŠ Plzeň – Újezd

7. 9. 2020 Děti a technologie, WZŠ Dobromysl, Plzeň

4. 9. 2020 Děti a technologie, MC Milovice

31. 8. 2020 Interdisciplinární učení, MAP Kolínsko, ZŠ Týnec nad Labem

19. 8. 2020 Interdisciplinární učení, Letní škola matematické gramotnosti Ústeckého kraje, Klíny

30. 6. 2020 Děti a technologie, Sandoz, Praha

15. 6. 2020 Děti + rodiče, Skaustký oddíl Městec Králové

11. 6. 2020 Webinář Děti a technologie, knihovna Most

1. 6. 2020 Děti a technologie, WZŠ Dědina, Praha

5. 5. 2020 Webinář Děti a technologie, MAP Holicko

27. 4. 2020 Webinář Děti a technologie, ZŠ Chomutov

27. 4. 2020 Webinář Děti a technologie, Unie rodičů

25. 4. 2020 Webinář Děti a technologie, RC Jasmínka, Brno

23. 4. 2020 Webinář Děti a technologie, MAP Kostelecko

10. 3. 2020 Zodpovědné zacházení s dig.tech + učitelé, ZŠ Horní Bečva

5.3. 2020 Děti a technologie a Barevné sítě poznání, ZŠ Otevřeno, Benátky nad Jizerou

26. 2. 2020 Děti a technologie, ZŠ Heuréka, Brno

24. 2. 2020 Děti a technologie, ZŠ Těptín

22. 2. 2020 Intuitivní hry – odpočinkový workshop pro učitele, Kafé Jednota, Tábor

18. 2. 2020 Děti a technologie a Barevné sítě poznání, Svobodná škola Chotěboř

14. 2. 2020 O digitální identitě v sociálních sítích, 2. ročníky, SOŠMGP, Rumburk

13. 2. 2020 Děti a technologie, Salesiánský klub mládeže, Rumburk

12. 2. 2020 Děti a technologie, Cirkus – Centrum pro rodinu, Praha

10. 2. 2020 Děti a technologie, HBC Hostivař, Praha

8. 2. 2020 Mocné děti a jejich rodiče, Rozesmáté děcko, Náchod

7.2. 2020 Děti a technologie, RC U Rybek, Vrané nad Vltavou

5. 2. 2020 Na jakou budoucnost připravujeme naše děti?, kino Jitřenka, Semily

5. 2. 2020 O digitální identitě, 7.-9.ročník, WZŠ Semily

30. 1. 2020 Děti a technologie, Pražské kreativní centrum, Praha

28. 1. 2020 Děti a technologie, Papu Kafé, Choceň

27. 1. 2020 Vliv technologií na život, konference Do černého, Městská knihovna, Praha

16. 1. 2020 Děti a technologie, ZŠ Mírová v Ústí nad Labem

15.-17. 1. 2020 Zodpovědné zacházení s tech., 4. a 5. třídy, ZŠ Mírová, Ústí nad Labem

9. 1. 2020 O životě v sociálních sítích, 6., 7. a 8. třída, WZŠ Dobromysl, Plzeň

8. 1. 2020 Přítomnost a budoucnost dětí v časech digitalizované puberty, Koventinka, Plzeň

12. 12. 2019 Děti a technologie, MC Kopretina, Vrchlabí

4.-5. 12. 2019 Zodpovědné zacházení s technologiemi, ZŠ Lenora, Lenora

4. 12. 2019 Děti a technologie, ZŠ Lenora, Lenora

30. 11. 2019 Děti a technologie a intuitivní hry, Digifestival ZŠ Heuréka, Brno

29. 11. 2019 Děti a technologie, MC Vážka, Šlapanice

28. 11. 2019 Děti a technologie, ZŠ Gaudí, Příbor

27. 11. 2019 O digitální identitě, ZŠ Husova, Tábor

25. 11. 2019 Děti a technologie, vzdělávání knihovnic, Městská knihovna Praha

23. 11. 2019 Děti a technologie a intuitivní hry, MC Na Zámečku, Nové Město nad Metují

21. 11. 2019 Děti a technologie, Mateřské centrum K2, Praha

21. 11. 2019 Děti a technologie, SVKUL, Ústí nad Labem

20. 11. 2019 Barevné dítě poznání a Děti a technologie, Vzdělávání na Kolínsku, Kolín

15. 11. 2019 Děti a technologie, vzdělávání dětských psychologů, INDEPT, Praha

  9. 11. 2019 Důvěra v digiděti, konference Jihlava mluví o vzdělávání, Jihlava

  7. 11. 2019 Zodpovědné zacházení s technologiemi, ZŠ Korunovační, Praha

  6. 11. 2019 Digitální džungle, Městská knihovna Brandýs nad Labem

  6. 11. 2019 Děti a technologie, MC Milovice

  5. 11. 2019 Děti a technologie, kavárna S Radostí, Unhošť

  5. 11. 2019 konference Dítě v síti, SVKUL, Ústí nad Labem

24. 10. 2019 Děti a technologie, MEKUC, Mělník

21. 10. 2019 Technologie ve škole, Městská knihovna Pardubice

17. 10. 2019 Děti a technologie, RC U Motýlků, Praha

15. 10. 2019 Děti a technologie, Montessori Liberec

13. 10. 2019 Otevřené hranice svobody a moci, MinfullnessCON, Praha

10. 10. 2019 Zodpovědné zacházení s technologiemi, ZŠ Korunovační, Praha

 9. 10. 2019 Děti a technologie, knihovna Louny

 9. 10. 2019 Digitální džungle, U3V, knihovna Louny

 3. 10. 2019 Technologie ve škole, Intuitivní pedagogika, EDU konference, Litvínov

 2. 10. 2019 Technologie ve škole, PPP ÚK, Teplice

27. 9. 2019 Mediálně-sexuální výchova, ZŠ Hůrka, Kutná Hora

25. 9. 2019 Děti a technologie – důvěra v digiděti, knihovna Tábor

25. 9. 2019 O životě v sociálních sítích (9. a 1.roč. SŠ), knihovna Tábor

21. 9. 2019 Děti a technologie a intuitivní pedagogika, Montessori Hořice

18. 9. 2019 O životě v sociálních sítích, (6. a 7. třída), knihovna Čelákovice

26. 6. 2019 Děti a technologie a intuitivní pedagogika, Letní škola KISKu, Prudká

25. 6. 2019 Děti a technologie – návod pro rodiče, Skautský institut, Praha

25. 6. 2019 Život v sociálních sítích, WZŠ Jinonice, Praha

24. 6. 2019 Intuitivní hry, Skautský institut, Praha

20. 6. 2019 Digitální džungle pro naše děti a pro nás, 1. kult. fórum ústeckého kraje, SVKUL, Ústí n. L.

14. 6. 2019 Děti a technologie, MC Milovice

  7. 6. 2019 Život v sociálních sítích a Děti a technologie, ZŠ Pivoňka, Chříč

  3. 6. 2019 Důvěra v moc dětí a strach rodičů, Dobrá škola, Zlín

  2. 6. 2019 Digiděti a intuitivní rodiče, RC Matáta Husovice, Brno

30. 6. 2019 Děti a technologie, LK Bílá laňka, Třebotov

27. 5. 2019 Děti a technologie, Svobodná škola Praha, Praha

23. 5. 2019 Technologie a život, ZŠ Donum Felix, Kladno

23. 5. 2019 Děti a technologie, Lesní klub Havránek, Praha

20-21. 5. 2019 Děti a technologie, Život v sociálních sítích, ZŠ Rudník, Rudník

18. 5. 2019 Děti a technologie, festival Respekt k porodu, Plzeň

15. 5. 2019 Děti a technologie, MC Jablíčko, Jablonec nad Nisou

14. 5. 2019 Děti a technologie, Vzdělávání na Kolínsku, Kolín

  2. 5. 2019 Niňos y padres en el siglo XXI, A Cova, Vigo, Španělsko

27. 4. 2019 Niňos y tecnología, Milramas, Gondomar, Španělsko

23. 4. 2019 Kybernetická bezpečnost, ZŠ Hůrka, Kutná Hora

15. 4. 2019 Život v sociálních sítích, WZŠ Dědina

15. 4. 2019 Děti a technologie, Skautský institut, Praha

11. 4. 2019 Děti a technologie, ZŠ Hůrka, Kutná Hora

10. 4. 2019 Technologie ve vzdělávání, PPP Ústeckého kraje, Teplice

9. 4. 2019 Děti a technologie, ZŠ Vlásenický dvůr, Pelhřimov

4. 4. 2019 Děti a technologie, ZŠ Nemo, Říčany

29. 3. 2019 Důvěra v digiděti, konference Cesty ke vzdělávání, Hradec Králové

19. 3. 2019 Důvěra ve svobodu dětí, Pražské kreativní centrum, Praha

16. 3. 2019 Děti, technologie a klidní rodiče, MŠ Dobromysl, Znojmo

14. 3. 2019 Děti a technologie, Donum Felix, Kladno

13. 3. 2019 Děti a technologie, Koventinka, Plzeň

12. 3. 2019 Děti a technologie, MAP Voticko, Městská knihovna Votice

7. 3. 2019 Děti a technologie, MŠ Hřibská, Praha

6. 3. 2019 O digitální identitě, WZŠ Dědina, Praha

4. 3. 2019 Čeká naše děti digitální demence? – konference, Senát ČR, Praha

  2. 3. 2019 Důvěra ve svobodu dětí – intuitivní hry, Rozesmáté děcko, Náchod

12. 2. 2019 Důvěra v digiděti, Inspirativní kavárna – Hálkovo divadlo, Nymburk

 7. 2. 2019 Důvěra v digiděti, Vzdělávací a kulturní centrum, Broumov

30 – 31. 1. 2019 Život v sociálních sítích, ZŠ Mnichovice

28. 1. 2019 Důvěra v digiděti, MŠ Juarézova, Praha

15. 1. 2019 Důvěra v digiděti, ScioŠkola Praha 6, Praha

20. 12. 2018 Důvěra v digiděti, Salesiánský klub mládeže, Rumburk

19. 12. 2018 Důvěra v digiděti, Salesiánský klub mládeže, Jiříkov

13. 12. 2018 Důvěra v digiděti, MC Kopretina, Vrchlabí

10. 12. 2018 Důvěra v digiděti, MC K2, Praha

4. 12. 2018 Na jakou budoucnost připravujeme naše děti, Centrum Spojené světy, Most

27. 11. 2018 konference Perpetuum – diskuzní panel o technologiích ve výchově, Praha

22. 11. 2018 Důvěra v digiděti, Pražské kreativní centrum, Praha

21. 11. 2018 Důvěra na sociálních sítích – intuitivní hry, Střední ScioŠkola, Praha

15. 11 .2018 Jak chutná klid – intuitivní hry, Zlín

14. 11. 2018 Děti a digisvět, Dobrá škola, Zlín

10. 11. 2018 Intuitivní hry, Rozesmáté děcko, Náchod

 8. 11. 2018 O důvěře v digiděti, MC Maják, Tanvald

 8. 11. 2018 O důvěře v digiděti, MC Jablíčko, Jablonec

 6. 11 .2018 O důvěře v digiděti, MC Andílek, Železný Brod

  6. 11. 2018 O důvěře v digiděti, MC Mateřídouška, Hejnice

  1. 11. 2018 O důvěře v digiděti, MC Cirkus, Praha

25. 10. 2018 O důvěře ve svobodu aneb zodpovědnost a hranice, Vacuum, Praha

24. 10. 2018 setkání s rodiči a učiteli, ZŠ Navis, Dobřejovice

24. 10 . 2018 konference Mateřských center, Ústí nad Labem

11. 10. 2018 setkání s rodiči a učiteli, ZŠ Gaia, Týnec nad Sázavou

10. 10. 2018 setkání s učiteli a rodiči, Škola Můj projekt, Praha

  1. 10. 2018 setkání s učiteli a rodiči, ZŠ Edisona, Praha

26. 9. 2018 setkání s učiteli a rodiči, ZŠ Vorlina, Vlašim

24. 9. 2018 setkání s učiteli a rodiči, ZŠ Rakovského,Praha

19. 9. 2018 setkání s učiteli a rodiči, ZŠ Mnichovice

19. 6. 2018 Děti a média, Mraveneček, Vrchlabí

16. 6. 2018 Jak děti cítí digitální média, Rozesmáté děcko, Náchod

6. 6. 2018 Děti a média, Škola SMART, Roudnice n./L.

23. 5. 2018 Děti a média, ZáŠkola, Zápy

18. 5. 2018 Děti a média, Na Radosti, Žďár n. Sázavou

17. 5. 2018 O budoucnosti technologické společnosti, Gym. V. Makovského, Nové Město n. Metují

11. 5. a 25. 5. 2018 Intuitivní hra smyslů, KC Kotlaska, Praha

2. 5. 2018 Děti a média, Koventinka, Plzeň

11. 4. 2018 Výchova digidětí, Lesní školka Pod Havránkou, Praha

5. 4. 2018 Mediální výchova, FAMU, Praha

20. 3. 2018 Na jakou budoucnost připravuje škola naše děti, ScioHouse, Praha

2. 3. 2018 O nových tvarech myšlení, Konference Budoucnost pro vzdělávání 2018

7. 12. 2017 Výchova digidětí, MC KlubK2, Praha

24. 11. 2017 O důvěře v digiděti, Scio – Káva a vzdělávání, Praha

  1. 10. 2017: Hra s jednoduchostí života, Markoušovice

19.9. – 7.11. 2017: Cyklus přednášek Digiděti, rodiče a uklizená média, Praha

17. 6. 2017: Diskuzní kruh pro rodiče, Svobodná škola Donum Felix, Buštěhrad

9. 6. 2017: O životě dětské duše v digitálním světě, Satori Scholé, Náchod

28. 5. 2017: Jarní probouzení smyslů / intuitivní hry pro dospělé, Vrchlabí

11. 5. 2017: Média a děti, Praha

22. 4. 2017: Jak vychovávat digiděti, Trboušany

12. 1. 2017: Jak vychovávat digiděti, Praha